Odborárska-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 28. februára 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Ziadam o odstranenie tychto reklamnych nosicov, ktore su stare a nesluzai povodnemu ucelu akurat spatia verejny priestor. Vdaka!

19. apríl 2021

Novomestan

Plny suhlas. Reklama sa da riesit vkusnejsim sposobom. Jeden panel na nom vsetky firmy... Ale to by niekto musel regulovat. Cierne a zanedbane reklamy by sa mali odstranit na triko majitela pozemku - Istrochem reality. A nove riadne zdanit, hned by bolo vidno rozdiel s tymto balkanskym neporiadkom na slovensky sposob.
19. apríl 2021

Anonymný užívateľ

Ocakavam odpoved zodpovednych. Kedy zmiznu tie stare reklamne konstrukcie? Diky
02. júl 2021

Tomas

Áno, kedy zmiznú? Až keď totálne skorodujú?
05. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Tomáš,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania