Farského - chýbajúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý

Dobrý deň,

Táto zastávka je bez odpadkoveho kosa už dlhšiu dobu. Pravdepodobne chýbajú podmienky, za akých môže byt vytvorená zastávka MHD. Alebo to nikto nekontroluje?

23. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
23. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
02. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

Uvedená zastávka má charakter „Občasná“ a nepožíva sa v bežnom premávkovom režime. Na základe toho na nej nie je umiestnený smetný kôš.
Ďakujeme za Vašu priazeň.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania