Opletalova-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Vilhan 20. februára 2021

Pôvodný priechod pre chodcov bol zamaľovaný a presunutý o niekoľko metrov ďalej. Avšak farba zakrývajúca pôvodný priechod sa už zošúchala. Teraz to vyzerá, akoby tam priechod bol - čo následne spôsobuje prechádzanie cez cestu chodcami (veď som na priechode) a zmätok medzi vodičmi, ktorí tam chodcov nečakajú.

20. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
20. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na Magistrát hl. mesta Bratislavy.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
22. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
24. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

samospráve bola opätovne odoslaná správa so žiadosťou o čo najskoršie vyriešenie daného podnetu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania