Pri starej prachárni-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Zuzana Ondrišová 28. februára 2021

V celom okoli ulice cca 4 koše sú preplnené- nevysypané a vrany vyhadzujú a rozhadzujú smetí aj psie exkrementy po chodniku.

13. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania