Hlučínska-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

08. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
09. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku na mieste prehla kontrola.
Motorové vozidlo má platnú TK aj EK.

Kancelária starostu
09. marec 2021

Filip Izrael

Dakujem, co sa prosim povazuje za dlhodobo odstavene vozidlo? Lebo toto auto tam uz stoji bez pohnutia viac ako pol roka. Da sa stym nieco urobit alebo budeme musiet pockat do Septembra kym sa bude dat odpratat? Dakujem za odpoved a skontrolovanie situacie. Filip

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania