Tbiliská-dlhodobo odstavený príves-bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
🌳 24. februára 2021

Pri zdravotnom stredisku Tbiliská je už dlhšie odložený ošarpaný prívesný vozík bez EČV. Zamknutý je o strom a odparkovaný na trávniku. Ak sa ukáže, že ho predsa len niekto používa, tak sa ospravedlňujem za podnet, ale vzhľad prívesu tomu nenapovedá.

(Pozemok patrí Poliklinike Tehelná, a teda prostredníctvom akciovky MH Manažment štátu.)

25. február 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Na vozík umiestnime výzvu, aby ho odstránil jeho majiteľ do 60 dní.
Ak tak nespraví, odstránime ho z našej strany.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
05. máj 2021

orel

prosím označiť ako vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania