Hviezdoslavovo námestie-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Matej Sandtner 26. februára 2021

Prosím o výrazné prerezanie stromov na Hviezdoslavovom námestí č. 22 , pred predajňou Dobrá Kniha. Sme Spoločnosť Ježišova a sme majiteľom tohto obiektu, adresu máme na Panskej 11. Konáre stromov nám narážajú do okien a keď sa zazelná, tak nám vytvárajú prílišný tieň. Ďakujeme

12. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Sandtner,
ďakujeme za váš podnet, riešiť ho bude oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie životného prostredia

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
25. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa informácií oddelenia životného prostredia sa bude odborný orez stromov vykonávať v mesiaci apríl. Ďakujeme za trpezlivosť.
Kto? oddelenie životného prostredia
Kedy? apríl 2021

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania