Astrová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
saraja 01. marca 2021

Prečo pracovníci RP- VPS ktorý hrabali lístie na Astrovej (aj to dosť neporiadne) nezobrali kôpku orezaných suchých konárikov z kríkov, nakopených pod topoľom, ale konáre poprenášali na vedľajší trávnik cez chodník. (kontajner mali bližšie). Tie haluze nemohli íst do toho kontajnera s lístim ? To sa nestalo prvý krát.
Takýchto kôp s orezania sa nakopilo v okolí asi 4-5 najväčšia je pri kontajneroch Ekocharity bolo by vhodné to odviesť.

03. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. marec 2021

saraja

Astrová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Kôpky v okolí Astrovej, prosím odviesť
04. marec 2021

saraja

Kopy boli odvezené, chcela by som vedieť prečo tú jednu prekladali, či to nemohli hneď zobrať do kontajnera s pohrabaným lístim. Rada by som počula odpoveď. Ďakujem
11. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko lístie sa odovzdáva na kompostovanie, nie je možné konáre spoločne dávať do jedného kontajnera.
Požiadali sme dodávateľa, aby zabezpečil odvoz konárov.
12. marec 2021

saraja

No tak nech prídu aj s druhým kontajnerom na konáre, lebo takto to vyzerá veľmi divne že robia poriadok a konáre prenášajú a nechajú ich tu aj niekoľko dní.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania