Ružinovská-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
saraja 01. marca 2021

Naklonený stľp

01. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
01. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o tento stĺp sa stará DPB. Na Váš podnet sme ich upozornili. Stĺp majú objednaný na odstránenie (bol nabúraný), ale momentálne je vzhľadom na pandémiu menšie zdržanie na strane dodávateľa.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania