Odborárska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Dobry den. Rad by som nahlasil jedno auto ktore dlhodobo zaberá parkovacie miesto pri dome. Auto ma uz vyfucane pneumatiky (uz pomaly zarasta trávou) a nema platnú STK a Emisnu. Dakujem.

22. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Motorové vozidlo bolo odstránené. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
22. júl 2021

Stanislav Klacansky

Dakujem za pomoc! Velmi si to vážim a velmi nam to tam pomohlo. Prajem vsetko dobre.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania