Odborárska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Dobrý deň rád by som nahlásil jedno auto ktoré dlhodobo zaberá parkovacie miesto pri dome. Auto nemá platňu emisnú a STK. Je očividne nevyužívané. Vopred ďakujem za pomoc.

22. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania