Gondova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

čierna skládka na parkovisku

12. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Univerzita Komenského v Bratislave, Šafárikovo námestie 6, Bratislava, PSČ 818 06, SR
12. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
12. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
10. apríl 2021

orel

Smeti produkuje prilahlá reštaurácia, vriec pribúda každý týždeň viac a viac....👀🤐

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania