Bagarova 7-10-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Zdravím, koniec chodníka od cesty pri bytovom dome Bagarova 10 (oproti cez cestu je Bagarova 7) zima zničila a asfalt sa drolí a robí sa tam výtlk. Prosíme o opravu.

04. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, zaradíme do plánu opráv.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
04. marec 2021

Floralys

samozrejme. opravit a potom nan zase zaparkovat auta. lebo chodnik patri autam.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania