Cesta mládeže-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený
meno
Tomáš 12. marca 2021

Lesný chodník súbežne vedúci popri Ceste mládeže (Františkov prameň) - lávka vedúca cez potok by si zaslúžila zo strany MLB trochu pozornosti.

12. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania