Osvetlenie podchodu na petržalskej stanici pri daňovom úrade

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
jana 23. júla 2014

Dobry den,poprosila by som kompetentnych,ci by sa nedalo nieco spravit s osvetlenim v podchode na petrzalskej stanici (na strane pri danovom urade) nakolko je tam viac ako tristvrte svetiel nefunkcnych a cestujuci z Viedne ani nevidia vytah ktori tam je..vsak je to vstupna brana do Bratislavy...chodi tam aj vela cudzincou...

25. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vykonali sme obhliadku podchodu a na základe spracovanej správy sme objednali kompletnú opravu a údržbu osvetlenia podchodu vrátane revíznej správy. Oprava prebehne čo v najbližšom možnom termíne.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
12. apríl 2016

Martin

Osvetlenie podchodu je uz v prijatelnom stave. :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania