Devínska cesta-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 08. marca 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Znacena Cyklotrasa na ulici Kamelom z Devina je znecistena blatom, listim a poriadne ju nevidiet. Prosim u pravidelnu udrzbu a vycistenie. Diky.

08. marec 2021

Michal

Ste v lese. Chcete asfaltovy chodnik?
08. marec 2021

Anonymný užívateľ

tam je asfaltovy cyklochodnik, ktory ma byt udrziadavany. je to riadne vyznacena cesta pre cyklistov, nie nahodna lesna cesticka...
09. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: STaRZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.