Riazanská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Monika 12. marca 2021

Dobry den,
da sa poziadat ZSR, nech upracu okolie kolajnic na Riazanskej pri Mondelez? Je tam neskutocny neporiadok.
Ak nie, moze to upratat Nove Mesto? Pozemok sa nachadza v husto osidlenej oblasti a denne chodia okolo desiatky Novomestanov. Boli by sme vdacni za krajsie a cistejsie prostredie.
Dakujem

15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet sme preverili. Pozemok registra "C" KN parc.č. 21283/2 v k.ú. Nové Mesto je vo vlastníctve SR v správe ŽSR. Požiadali sme ŽSR o vyriešenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
29. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď ŽSR:
Neporiadok v koľajisku pri Riazanskej ulici v Bratislave dňa 25.03.2021 odstránili zamestnanci ŽSR.
Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania