Slovanské nábrežie-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý
meno
kristina 14. marca 2021

Dobrý deň,
na zástavke chýba smetný kôš.
Ďakujem

15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
31. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za Váš podnet. DPB, a.s. nemá v pláne v najbližšej dobe osadenie smetného koša na Vami uvedenej zastávke MHD.
Ďakujeme za Vašu priazeň.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania