Na mýte-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Peter Oravec 12. marca 2021

Stĺpik od značky hodený v tráve na ulici Na mýte. Prosím o riešenie.

12. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
15. marec 2021

Michal K.

prosim adminov (uz po x-ty krat), aby pouzivali terminy uvedene v zakone a vyhlaske. pozname zvisle a vodorovne dopravne znacenie, nie vertikalne.
16. marec 2021

Silvia Vilhanová

Milý pán Michal K.,

je to kategória, ktorá je naprogramovaná. Môžem poprosiť programátorov, aby to zmenili.

V tomto prípade všetci pochopia, čo znamená text podnetu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
16. marec 2021

Michal K.

ano, dakujem
22. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň
ďakujeme za Váš podnet, stĺpik je odvezený.

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV
24. marec 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, prosím označiť ako vyriešené, s pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania