L. Dérera-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Martin 12. marca 2021

V oblasti je nefunkčných 7 susedných stĺpov verejného osvetlenia, 5 najbližších k panelovému domu L.Dérera 4 a dva v parčíku pred jeho vchodom (medzi ulicami L. Dérera a Guothova).

Nahlásené pred vyše mesiacom cez formulár spoločnosti Siemens, nahlásené 25.2. telefonicky na dispečing Siemens, zatiaľ bezo zmeny.

12. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania