Mamateova 7 - chýbajúce stromy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Dobrý deň
Poprosím Vás vysadiť stromy na trávnatej ploche, v lete tam nieje tieň, prach a hluk z ulice je neznesiteľný.
Vopred ďakujem

12. marec 2021

Point

Prosím Vás tento podnet bol na MAMATEYOVEJ 7 Petržalka Neviem kde sa stala chyba ale stále to píše inú ulicu
14. marec 2021

Michal Haman

Upravené.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania