Dulovo námestie-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. marca 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobry den, chcem poziadat o umiestnenie znacky Stop, pripadne vyrazne premalovanie krizovatky s znacky daj prednost zo smeru od Duloveho namestia. Ide o velmi nebezpecnu krizovatku, kde auta smerom od Dul. Namestia vobec nerespektuju znacku daj prednost. Vznikaju tam pravidelne kolizne situacie aj nehody. Prosim o riesenie situacie.

03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania