Popradská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Matus 12. marca 2021

Poskodena mostna konstrukcia (strana od cintorina vrakuna, ako je tam ten novy bigboard), skoro namna padol betonovy kus asi 1x1m, mozte sa nato niekto pozret dat tam nejaky plot, zhodit to dole alebo to opravit chodime tam vencit psa a zjavne ten beton opadava stale viac a viac.

15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
z dôvodu že Popradská ul. je štátna cesta, miestna komunikácia I. triedy a teda v správe hl. mesta SR Bratislavy, podnet odstupujeme na Magistrát hl. mesta SR Bratislavy na priame vybavenie.

S pozdravom

ref. dopravy a MK
15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
17. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
18. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zo spodného povrchu konštrukcie mosta odpadla krycia vrstva. Je to celkom bežná chyba pri nedodržaní dostatočného krytia výstuže a teda sa nejedná o závažnú vadu.
Zadali sme zmluvnému dodávateľovi odstránenie ďalších poškodených častí na zdravú časť konštrukcie. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania