Bory Mall -chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Neriešený

Dobrý deň, mohol by majiteľ Bory mall vybudovať nový chodník, prípadne postaviť nejakú bariéru pre ľudí, ktorí nevyužívajú chodnik 100m dalej ale radšej rovno od zastávky MHD vyslapali zeleň

14. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Lamač
14. marec 2021

Haky

Ludia nechodia tam, kde sa postavia chodniky. Chodniky sa maju postaviť tam, kde chodia ludia. pPreto v niektorych krajinach najskor ludi nechaju vychodit cestičky, až poton stavajú chodníky. Ale súhlasím s tým, že po tráve sa nechodí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.