Hybešova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

12. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet preposielame Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, ktorý predmetnú komunikáciu spravuje.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
12. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia životného prostredia
Kedy? 6 mesiacov

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
16. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo má platné kontroly STK a EK. Preto momentálne nemáme možnosť postupovať v zmysle § 67 zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch.
Preverovať platnosť TK a EK má len orgán polície a Okresný úrad, odbor dopravy a pozemných komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. marec 2021

Sused ;-)

03.07.2021 áno toto len dlho stojí na mieste viac ako pol roka vidno to pod autom a neplatnú stk má volvo kúsok ďalej
30. jún 2021

Sused ;-)

Auto sa nepohlo ani o meter a teraz v sobotu 03.07.2021 mu končí stk+ek
28. júl 2021

Sused ;-)

25dni po platnosti STK+EK a auto tam naďalej stojí a nik nejaví tento rok o neho záujem.
11. august 2021

Martin Uváček

Bez zmeny stavu. Iba pneumatiky sú viac vyfučané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania