Cesta mládeže-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Tomáš 23. marca 2021

Opäť nelegálne ohnisko, lok. „Tretí kameňolom“.

Lesná stráž, ktorá uvedenú lok. pravidelne kontroluje („živé“ hniezda v skalných stenách), „určite“ o tejto skutočnosti informovala pracovníkov MLB.

23. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Naši pracovníci zlikvidovali nelegálne ohnisko a odviezli odpad.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania