Koceľova — zbytočný elektrický stĺp

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Peter Oravec 18. marca 2021

Zbytočný, ničomu neslúžiaci a zavadzajúci elektrický stĺp na Koceľovej. Prosím o odstránenie.

19. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Peter,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
16. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovne sme požiadali kolegov o vyjadrenie k podnetu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
28. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
28. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
06. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovne sme požiadali kolegov, ktorí majú na starosti túto agendu, aby sa vyjadrili k podnetu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
16. august 2021

Anonymný užívateľ

A takýchto je v Ružinove fúra. V lokalite Jégého - Stodolova je ich päť!!!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania