Neporiadok na ihrisku na Jamnického

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Sklo a neporiadok na detskom ihrisku na Jamnického ulici.

15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Zabezpecime pozametanie priestoru.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Plocha je upratana.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania