Popová-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Na Popovej su taketo kryty lamp v zalostnom stave. Kazdy krat ked tadial idem s kocikom tak o to skoro zavadim a to si na to davam pozor. Utiahnute to je navyse nedokonale starym nechutnym drotom a tak sa ani necudujem ze to tak vyzera. Nie je uz cas vymenit tieto predpotopne lampy?

15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Dúbravka
15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
17. apríl 2021

Ondrej I

Smiem poprosiť o aktualizáciu? Ako to vyzerá?
19. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Podnet bol odoslaný zodpovednej inštitúcii,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania