Pod Glavicou-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Juraj Marušiak 19. marca 2021

V blízkosti obchodného centra Glavica, na chodníku, ktorý odbočuje z Vukovarskej ulice do záhrad, sa vytvára nelegálna skládka odpadu. Správny názov lokality nebolo možné pridať, lebo v zozname ponúkaných ulíc sa ulice Pod Glavicou, resp. Vukovarská ako relatívne nové ulice ešte nevyskytujú.

19. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Bol preposlaný samospráve.

Budem iniciovať doplnenie týchto názvov ulíc do zoznamu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
19. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ulice boli pridané. Na ktorú ulicu mám dať tento podnet?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
19. marec 2021

Juraj Marušiak

Ten chodník asi nemá meno, ale odbočuje z Vukovarskej ulice do lesov na Glavici. Na mapke, ktorou disponujete Vy, je to ten chodník vyznačený červenou prerušovanou čiarou od budovy OC Glavica. Takže asi najvhodnejšie by bolo to označiť ako Vukovarská ulica.
23. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň
Ďakujeme za Váš podnet, neporiadok bol odstránený spoločnosťou Denova.

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV
23. marec 2021

Juraj Marušiak

Ďakujem, klobúk dolu.
23. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujeme.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. marec 2021

Martin

ešte by trebalo vyčistiť čierne skládky za bytovým komplexom devinka smerom k preskamu tam je vselijaky odpad,stačí ísť po už upravenej ceste od devínky až po preskam
24. marec 2021

Juraj Marušiak

Martin, máte asi pravdu, ale treba nafotiť a lokalizovať na mape.
24. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň, Martin,

pán Juraj Marušiak má pravdu. Treba tie skládky nafotiť a lokalizovať na mape, potom poslať každú skládku ako samostatný podnet (iba tak je možné vyhodnotiť, či bol podnet vyriešený alebo nie).

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
26. marec 2021

Martin

nafotim ako nový podnet ale lokalizovať to bude trošku komplikované keďže tam žiadna ulica nieje ,je to za devinkou až k preskamu,jediné to dať pod ulicu kde je devinka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania