Muránska-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
jajboli 22. marca 2021

Pri stánku U rytiera na parkovisku pri hrade Devín sa hneď vedľa detského ihriska nachádza nebezpečný strom s výrazne poškodeným kmeňom. Kvôli bezpečnosti najmä detí prosím o urýchlený výrub stromu. Ďakujem.

22. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Skycombo, s.r.o., Námestie Slobody 28, Bratislava, PSČ 811 06, SR
22. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
11. apríl 2021

jajboli

Vyzve MČ Devín vlastníka pozemku k odstráneniu nebezpečného stromu, alebo necháme ohrozovať zdravie detí na detskom ihrisku? Síce v dezolátnom stave, ale ihrisku. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania