Čachtická-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Maria 21. marca 2021

Chcela by som nahlasit dlhodobe znecistovanie priestoru okolo spojovacieho chodnika Cachticka - Kubacova. Ziaden smetny kos, vela odpadkov aj od psickarov, neodpratane listie. Takisto mnohi "zakaznici" nedalekeho Bufetu Kolecko chodia radi na toaletu do tohto zanedbaneho priestoru.

22. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vzhľadom na to, že sa jedná o súkromné pozemky zabezpečíme odstránenie odpadu z okolia spojovacieho chodníka a tiež odstránenie lísti a v jeho okolí.

Stane sa tak v prvej polovici mesiaca apríl 2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
16. apríl 2021

Maria

Dobry den,

chodnik stale nie je vycisteny. Prikladam foto. Pod krikmi su aj stare tehly a kopce hliny, ktore zostali navyse po nejakej rozkopavke. Neviem, komu patri dana oblast, ale aspon Florabel ako zahradne centrum by sa mohol viac starat o svoje okolie. Mozno by stacilo upozornit ich na to.. Pokial viem, pozemok je Magistratu a Florabel je v dlhodobom prenajme.

maria
03. máj 2021

Maria

Dobry den,

chcem sa spytat, v akom stadiu je upratanie priestoru v za Florabelom. Pretoze stale je tam vela listov a odpadkov. A navyse trava je uz vysoka a nepokosena.

Vdaka
02. august 2021

Odpoveď samosprávy

Uličku sme v priebehu minulého týždňa vyčistili od nánosov a odpadkov.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania