Palkovičova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Martina Danisova 23. marca 2021

Husenice v pieskovisku

24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.
24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o výmenu piesku. Pracovná požiadavka bola zadaná ako urgentná.
24. jún 2021

Barbora

Dobry den,
Bola som pritomna pri vymene piesku, ktora sa konala dnes 24.6..
Pracovnici nedostatocne a len povrchovo odstranili stary piesok a ponechali tam este minimalne 5 cm vrstvu stareho piesku. Spominane husenice sa nachadzaju prave v tejto spodnej vrstve, na ktoru nasypali novy piesok.
Ak je cielom (aj kazdorocnej plosnej) vymeny piesku v pieskoviskach hygienicka stranka, tak v tomto prevedeni to absolutne nema zmysel a mestka cast za tuto aktivitu zbytocne plati peniaze.
24. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme veľmi pekne za upozornenie, ale nakoľko ste za mestskú časť odpoveď dostali cez Messenger na FB, považujeme tento podnet za vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
24. jún 2021

Ondrey

Môže, prosím, komunikačné oddelenie uviesť aj tu na stránke odpoveď na Barborinu pripomienku? Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania