Vavilovova - autá blokujú chodník


V riešení
meno
PaloP 27. marca 2021

Dobrý deň,
Prosím o zabezpečenie priechodnosti peších trás na Vavilovovej. V poslednej dobe vodiči parkujú v mieste križovania chodníkov a je tak nemožné dostať sa napríklad s kočíkom na druhú stranu. Modrým som vyznačil pešie trasy a červeným miesta, ktoré blokujú zaparkované autá. Ako môžete vidieť je prakticky nemožné dostať sa z chodníka pri Vavilovovej 14 - 16 na chodník smer Vavilovova 1 - 3. Jediné miesto ktoré vodiči správne rešpektujú je vyznačené zelenou. Ďakujem

20. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet a upozornenie na stav.
Možnosti riešenia preveríme, následne Vás budeme informovať.
Kto? Mestská polícia

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
21. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme postúpili pracovníkom Mestskej polície, ktorí prisľúbili súčinnosť a zasielanie hliadok do tejto lokality.
V prípade akýchkoľvek ďalších podnetov nás neváhajte kontaktovať.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
21. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania