Hraničná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený

v tejto lokalite sa nachadza rozsiahla skladka. podla mojho nazoru sa odpadky nachadzaju na pozemku patriacom mestu parcela 15465/37 alebo narodnej dialnicnej spolocnosti 15456/21 a 15465/9

27. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Ružinov
29. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Národná diaľničná spoločnosť
30. marec 2021

Monika Durajkova

ano, ide o pozemky NDS
30. júl 2021

Lukáš

bez zmeny, odpadu pribuda

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania