Záhradnícka — rozkopaný chodník


V riešení

Chodník je z časti rozkopaný a ešte na tom, čo z neho ostalo, parkujú autá.

28. marec 2021

Floralys

aj ten travnik je nadherny.
29. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
29. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento chodník nie je rozkopaný. Nepriechodnosť chodníka je spôsobená autami, ktoré porušujú zákon.
Podnet preto preposielame na MsP, ktorá sa postará o nápravu.

S pozdravom
Kto? Mestská polícia hlavného mesta

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
29. marec 2021

Tomas Mahi

Dobrý deň, tá neupravena zemitá plocha vľavo od chodníka, ktorá zarastá burinou je súkromný pozemok? Ak nie, tak sa tam potencionálne dá rozšíriť chodník alebo ten priestor nejako zveľadiť? Ďakujem
31. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Bc. Marcela Ťarcha
25. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania