Drieňová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Petra FÁBRYOVÁ 27. marca 2021

Dobrý deň,
Za budovou ministerstva vnútra sa nachádza veľké množstvo odpadkov. Počas dna tu parkujú auta, je možné sa to bude dat vyčistiť len v neskorších hodinách alebo cez víkend. Je to ale katastrofa. Okrem iného aj komunikácie v tejto oblasti sú v dezolátnom stave.
V každom prípade prosím o vyčistenie priestranstva.
Ďakujem,
Fábryová

29. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
29. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 2 týždne

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

priestor bol vyčistený kolegami. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania