Pavlovská-zapáchajúca kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Andrej 01. apríla 2021

Už dlhšiu dobu ide nepríjemný, silný smrad po splaškoch z kanálov na Pavlovskej ulici. Nedeje sa to úplne každý deň (možno závisí od vonkajšieho tlaku alebo niečoho iného), ale väčšinu dní je zápach prítomný.

Dá sa to, prosím, nejako odstrániť?

07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania kanalizácia patrí BVS.
Požiadali sme Bratislavskú vodárenskú spoločnosť o vyriešenie podnetu.

Kancelária starostu
12. apríl 2021

Andrej

Ďakujem pekne za posunutie podnetu. Dúfam, že sa to podarí odstrániť.
14. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď BVS - Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.:

Po preverení verejnej kanalizácie na ul. Pavlovská sme zistili, že kanalizácia, ktorá prevádzkuje BVS a,s je prietočná. Na základe preverenia záujmového územia pracovník nezacítil väčší zápach z kanalizácie ktorú BVS prevádzkuje. Treba skontrolovať revíznu šachtu či je nie náhodou plná.
Aj napriek urgenciám nám už bohužiaľ BVS nevie poskytnúť bližšie informácie k podnetu.
V prípade bližších otázok kontaktujte priamo BVS: e-mail: sluzby@bvsas.sk

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania