Stará Vajnorská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

špina na električkovej zastávke MHD Zlaté Piesky

07. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
14. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
26. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za Váš podnet. O čistotu na Vami uvedenej zastávke sa pravidelne staráme. Bohužiaľ, stále sa nájde značné množstvo ľudí, ktorí porušujú zákon o znečisťujú verejné priestranstvá. Medzičasom bol tento neporiadok uprataný.
Ak však vznikol ďalší, rovnako bude uprataný aj ten.
Ďakujeme za Vašu priazeň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania