Nevädzová-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Iveta 31. marca 2021

Dobrý deň,

na chodníku pred vstupom do OC Retro boli tento mesiac vyrúbané dva veľké stromy, bez náhrady za nové stromy (viď. fotografie).

Chcem sa prosím spýtať, kedy budú na uvedenených miestach vysadené nové stromy?

Vopred ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Bohunická

31. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
13. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri OC Retro mestská časť Bratislava - Ružinov teraz na jar vysadila 4 mladé duby, ďalšie výsadby sú naplánované na jeseň 2021, prípadne jar 2022.
17. apríl 2021

Martin Borecky

Komentár

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania