Šancová-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Tento kanalizačný poklop majstri odkopali a nechali tak. Už je to pol roka. Prosíme o zabezpečenie opätovného zakopania. Poklop sa nachádza na pozemku m.c. BA Nové Medto. Ďakujeme.

08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania