Augustína Murína-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
shureido 31. marca 2021

Na ulici Augustína Murína je odstavené nepojadzné vozidlo. Auto blokuje vjazd a výjazd vozidiel zásobovania a vozidiel OLO. Prosím o urýchlené odstránenie. Ďakujem.

01. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dnes sme volali na t. č. 159 so žiadosťou o odťah tohto motorového vozidla vzhľadom na blokovanie výjazdu. Následne ho zahrnieme do nášho procesu určeného na odťah takýchto vozidiel.

V prípade hladkého priebehu môžeme k odťahu pristúpiť začiatkom júla 2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
08. apríl 2021

shureido

Update: Auto už má odmontované značky, a STK a EK skoncila v marci.
14. apríl 2021

Rasto

Augustína Murína-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zjavne nepojazdne vozidlo bez ECV, navyse blokuje vyjazd.
27. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Vrak sa už na mieste nenachádza.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania