Znečistená lavička na Ihrisku M. Jančovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Je potrebné vyčistiť lavičku pod stromami pri hrade. Ideálne by bolo lavičky zastrešiť, aby neboli takto znečistené.

07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Lavicka bola vycistena.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
25. apríl 2021

Roman Mihalik

Lavička je opäť znečistená, prosím o údržbu. Zastrešenie by problém vyriešilo.
26. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Lavicka bola opatovne vycistena.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
01. máj 2021

Roman Mihalik

A opäť. To zastrešenie by problém vyriešilo.
13. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Zastresovat lavicky nemame v plane. Pripravujeme kompletnu rekonstrukciu uvedeneho ihriska.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania