Stromová-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zopár dní leží kôš bez možnosti jeho využitia.

08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Požiadali sme o kontrolu + vyriešenie podnetu.

Kancelária starostu
09. apríl 2021

Jozef

Kôš je osadený a použiteľný aj keď cez plot. 🤔
12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

EKO podnik VPS potvrdil osadenie smetnej nádoby. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

EKO podnik VPS potvrdil osadenie smetnej nádoby. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
09. máj 2021

Jozef

Kedy sprístupní zhotoviteľ stavby kôš, aby ho mohli vyprázdniť?
28. máj 2021

Jozef

Kôš nevysypadný a nedostupný.
04. jún 2021

Jozef

Aj to je riešenie. 😥
08. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za aktualizáciu podnetu. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
28. júl 2021

Jozef

Oplotenie odstránené, kôš prístupný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania