Vápenka-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

02. apríl 2021

123

Preco to vsetko oznacuje ako Agatova.. je to kruhac pri metre.
02. apríl 2021

Vlado P.

Opakovane som na chyby pri automatickom prepisovaní mena ulice podľa posunutia šípky na mape upozorňoval. Dúfam, že nebude treba čakať na ďalšie dôkazy, ako to tejto stránke škodí, a admini to opravia alebo vypnú.
03. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Devínska Nová Ves
07. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
29. júl 2021

Ondrej I

Administrátor, vyžiadajte, prosím, odpoveď. Vďaka.
31. júl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

vyžiadala som si reakciu, ako bude daný podnet riešený.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
([email protected])
24. september 2021

123

Toto akoze vazne nikoho nese.e 6mesiacov pomaly? Nikomu to nepatri?
13. jún 2022

123

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
14. jún 2022

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ďakujem za informáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
([email protected])

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania