Klokočova - znečistená zastávka MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Juraj 04. apríla 2021

Dobrý deň. Električková zastávka Sad Janka Kráľa. Poprosím o vyčistenie. Dakujem.

04. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
07. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
14. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
19. júl 2021

Martin Uváček

Podnet dodnes bez väčšej zmeny.
20. júl 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
26. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
toto je veľký problém a hľadáme riešenie. Povrch toho automatu je v zásade nečistiteľný.
Máme skúsenosti, že antigrafitová úprava na automatoch možno odoláva sprejom, ale nikdy nezabránila použitie veľmi agresívnych fixiek, ktoré preniknú cez všetky nátery až do železa.
Na riešení pracujeme. Ďakujeme za Váš podnet.

Odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania