Mudrochova-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Auta denne kratkodobo parkuju na chodniku. Neriesi to MP ani urady. Co takto skusit stlpiky.

03. apríl 2021

Martin

Kým pribudnú stĺpiky navrhujem MČ Rača aspoň dočasne umiestniť betónové kocky, ktoré zbytočne zavadzaju na chodníku za knižnicou smerom na ul. Pri vinohradoch.
06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet presúvame na Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, ktorý spravuje predmetnú komunikáciu.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
06. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania