Kazanská-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Camillius 02. apríla 2021

Poprosím obnoviť vodorovné značenia zastávky MHD pred budovou Tatra banky Kazanská č 48
Vodiči tu dopravné značenie často porušujú a stoja na zastávke autobusu.
Pravidelne tu vznikajú dopravné kolízie ktoré sa stále už roky opakujú.
Bolo by dobré tam konečne osadiť na stĺp značku zákaz Zastavenia.
Ďakujeme z Kazanská č.48-50

02. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania