Olejkárska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Ján 05. apríla 2021

Pred budovou a na parkovisku DPB množstvo odpadkov na trávniku a pod stromami.

16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dopravný podnik Bratislava, Olejkárska ulica č. 1, 814 52 Bratislava
16. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
17. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
11. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
19. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš záujem.
Miesto je pokosené vyčistené, upratané.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania