Antolská - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Antoan 04. apríla 2021

Odpadky v okolí zastávky MHD.

04. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

táto lokalita je v správe Lesov SR.
Podnet im preto preposielame.

S pozdravom
Kto? Lesy SR

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: lesysr@lesy.sk
08. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
07. máj 2021

Antoan

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania